- Overig Touw
- /
- Rattail Satin Cord
- /
- Per - 10 m












Rainbow Satin Cord Ø2mm - 10m
- Item
- # MT011954
Inclusief BTW, exclusief verzendkosten
10 meter Rattail Satin Cord - Ø 2mm | Rainbow.
Ons premium kwaliteit satijnkoord geeft een glossy glans. Het is ideaal voor kettingen en knoop projecten (zoals Chinese knotting, Kumihimo, & Macrame). Het 2mm satijn koord is de standaard diameter die de meeste mensen gebruiken voor hun knoopwerk.
Het Nylon satijn koord kan worden gesmolten door het einde kort in een vlam te houden. Hou het niet te lang in de vlam in verband met het zwart worden van het verbrandde einde.
Wat is satijn?
Satijn is in hedendaags gebruik niet een specifiek stoftype, maar een beschrijving van hoe het weefsel gewoven is. Het originele satijn, gewoven in Azië, werd gemaakt van zijde. Nu zijn alle soorten satijnen, inclusief satijnkoorden, gemaakt van zowel natuurlijke als synthetische vezels zoals Nylon.
Kenmerken
- Zijdezacht, duurzaam, makkelijk mee te werken.
- Goed voor Kumihimo en Chinese Knotting & Macrame
Specificaties
- Diameter Ø ongeveer 2,2 mm.
- Ongeveer 10 meter per rol
- 100% Nylon
KLEURVERANDERING: Er bestaat altijd de kans dat kleuren licht verschillen zoals bij elk geverfd product. Als een exacte match cruciaal is voor uw project, bestel dan alstublieft de benodigde hoeveelheid in 1 keer om uw project te voltooien om er zeker van te zijn dat het koord uit hetzelfde kleuren bad komt.
ROLLEN: Het snoer wordt naar u verzonden zoals we het van de fabrikant ontvangen. De opgegeven lengte op een rol kan variëren. Ook worden sommige rollen steviger gewikkeld dan anderen, twee rollen die naast elkaar worden vergeleken, kunnen dezelfde hoeveelheid koord hebben, hoewel ze optisch verschillend zijn.
WASSEN: Nylon satijnkoord kan machine gewassen worden in koud water, handig is om eerst een teststuk te wassen.
RAFELEN: Omdat de draden waaruit het koord geweven zeer klein zijn, kan het koord rafelen wanneer het gebruikt wordt met een bedel of hanger met een ruwe rand. Het is mogelijk om het uiteinde te rafelen als u een rafel aan het einde wilt hebben.
Artikelnummer | MT011954 |
---|---|
Verkocht per | 10 m |
Gewicht | 30.7 gram |
Touwdiameter | 2 mm |
Kleur | Multi |
Patroontype | Regenboog |
Touwmateriaal | Nylon (PA) |
Touwstructuur | Coreless |