DIY Kit ''Daisy'' - Maak je eigen Aztec Sun Bar Hondenhalsband
- Item
- # MT027212
Maak je eigen Aztec Sun Bar hondenhalsband met deze DIY kit in groen en beige. Geschikt voor beginners.
DIY Kit ''Daisy'' - Maak je eigen Aztec Sun Bar Halsband
Maak je eigen Aztec Sun Bar halsband met deze DIY kit. Deze DIY kit bevat alles wat je nodig hebt om je eigen hondenhalsband te maken met een BioThane adapter. De kits en instructies zijn zo ontworpen dat je als starter een mooie Paracord halsband kunt maken.
Halsband verstelbaar door de BioThane adapter
Halsbandgrootte tot 50 cm mogelijk
Online tutorials voor Aztec Sun Bar
Wordt geleverd met alles om een hondenhalsband + bloemensleutelhanger te maken
Kant-en-klaar pakket, dus niet te personaliseren
Over deze kit
Deze knoop is bekend in de paracord wereld als de 'Aztec Sun Bar', maar wordt ook vaak gebruikt in de macrame wereld.
Elke keer als je bijna klaar bent met een bloem, moet je het koord voor de volgende bloem toevoegen. Dit geeft je veel vrijheid in de volgorde en je kunt zelfs besluiten om een kleur of de volgorde te veranderen terwijl je aan het knopen bent.

Inhoud DIY-kit:
| Foliage Groen Paracord 550 Type III | MT010104 | 4 m |
| Creme Paracord 550 Type III | MT018789 | 3 m |
| Foggy Groen Paracord 550 Type III | MT023037 | 3 m |
| Holy Guacamole Paracord 550 Type III | MT019738 | 3 m |
| Holy Guacamole & White Diamonds Paracord 550 Type III | MT020581 | 3 m |
| Fairy Dust (PES) Paracord 550 Type III | MT022923 | 3 m |
| Accessoires | ||
| Holy Guacamole - 20 mm BioThane Adapter Met Holnieten | MT025402 | 1 pcs |
| Schuifkraal Bloem - Zilver | MT021229 | 16 pcs |
| Sleutel/Split Ring 26 x 2,2 mm | MT011735 | 1 pcs |
Instructies
In de DIY kit vind je een blad met verwijzingen naar online tutorials en video's die je kunt gebruiken bij het maken van je eigen Paracord hondenhalsband.

Deze hulpmiddelen zijn geen deel van het pakket, maar worden wel gebruikt in de tutorials:
- Schaar
- Paracord Naald Type III
- Gasbrander
- Knoopplank
Let op:
- Uw hond zal straks aan de hondenhalsband vast zitten. Je wilt natuurlijk niet dat het dier kan losraken door zwakke plekken in de halsband. Zorg daarom dat de opzet altijd uit één geheel bestaat en je bij de afwerking de opzetdraden altijd door de opzet terugsteekt.
- De BioThane adapters in deze pakketten zijn met zorg gemaakt. Het is goed om regelmatig na te kijken of alles er nog goed uitziet voor de veiligheid van uw trouwe viervoeter.
- Paracord.eu is niet verantwoordelijk voor enige schade ten gevolge van (verkeerde) toepassing van de instructies.
| Artikelnummer | MT027212 |
|---|---|
| Verkocht per | set |
| Gewicht | 277.3 gram |





























